ebaõnnestugem rohkem. ja julgelt.

olles ise noor- mõnevõrra kindlasti naiivne, mõnevõrra elukauge, kardan ma tihti ebaõnnestumist. “Mis siis kui asjad lähevad nihu?” …ja kui piinlik kõikide teiste ees on.

Oma lühikese elu jooksul, olen vastu võtnud paar pisut ebatraditsioonilisemat otsust, ja juba tean et selliseid otsuseid tuleb veel mitmeid. Mõned asjad on kindlasti ebaõnnestunud, kuid neid ebaõnnestumisi ma kindlasti millegi muu vastu välja ei vahetaks, sest see on kogemus. Ja seda ei tohiks häbeneda.

Leidsin sel nädalal väga inspireeriva artikkli, otse idufirmade südamest- Silicon Valley’ist. Idufirmade, ja start-upide kohta on öeldud, et need on ebaõnnestumisele määratud, kuid ometigi proovimine ja katsetamine on seal edu alustala. Ilma ebaõnnestumiseta, pole loodud ühtegi uut startup’i

Artikkli link: http://www.nytimes.com/2014/11/09/business/wearing-your-failures-on-your-sleeve.html?&_r=1

Saagem siinkohal tuttavaks Cassandra Phillipps’iga, kes asutas FailCon’i. Et kõik silicon-valleylased ei häbeneks tehtud vigu, vaid hoopis kannaksid neid uhkusega endaga kaasas.

Arvan, et see artikkel on ka väga hea näide Euroopale üldiselt. Euroopa riikides on säilinud tentents, et ebaõnnestumised on tabud, kuid leian, et just need ongi põnevad.

 

Advertisements
ebaõnnestugem rohkem. ja julgelt.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s