Eesti.

http://venturebeat.com/2014/12/03/vc-tim-draper-says-california-is-horrible-for-business-but-three-countries-are-getting-it-right/

Selles artikklis riskikapitalist Tim Draper kritiseerib USA aeglust juhtimisel ning toob vastukaaluks positiivsete näidetena kolm riiki, kes õigesti arenevad – Eesti, Lõuna-Korea ja Singapur. Minu jaoks on alati olnud väga oluline Eesti areng majanduslikult, ning sõltumatus. Mingi oma nišši loomine ja eristumine. Et Eesti ei oleks 10 aasta pärast “mõttetu riik”, kes maailmale lisandväärtust ei anna, vaid on pigem tarbija. Selliseid riike on palju, ja ega meiegi- ei ole meil väärtuslikke maavarasid, pindalalt oleme väikesed, ning asukoht on üsnagi kehva, arvestades meie sõjakat naabrit. Siinkohal ongi meie võimalus olla edukad.

Tihti oleme me pidanud ennast Baltikumi edulooks. Endine-nõukariik, kes paistab silma IT jainnovatsiooniga. Jah. Meil on palju edulugusid. Ja mis minu meelest kõige olulisem- meil on tahe olla edukad. Me pole kunagi rahul sellega, mis on. Alati võrdleme end suuremate ja jõukamatega. See on tervislikus doosis edasiviiv.

See artikkel on taaskord hea marketing Eestile, aga nüüd me peamegi edasi arendama e-lahendust, et me ei jääks pelgalt heaks näiteks, vaid suudame ka ideed ellu viia.

Advertisements
Eesti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s